KURUMSAL

Firmamız Hakkında

HEMEN BASVUR

Fenomen Medya Hizmet Verdiği Her Alanda uzman Kadrosuyla Prodüksiyon, Oyuncu Menajerliği, oyuncu ajansı,dizi ajansı,reklam ajansı ve mankenlik ajansı Hizmetleri ile en üst seviyede farkını göstermeye devam etmektedir

 2003 Yılından Buyana Hizmet veren Fenomen Medya Prodüksiyon Menajerlik ve Oyuncu Ajansıdır.

 

Fenomen Medya'a başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber  onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız. Fenomen Medya`a başvuran kişilerden seçilenleri  ilk olarak fotograf ve Video çekimlerine yönlendirerek Yapım Şirketleri ve Yönetmenlere Sunmaktayız. Sunulan fotograf & Videolar  sayesinde yapım şirketlerinin istediği model de oyuncu tercih etmelerine olanak sağlıyoruz.

Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren  Fenomen Medya etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Fenomen Medya sunduğu hizmetlerle farkındalığı oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

Fenomen Medya  Ekranlara  hitab edebilecek oyuncu adaylarını özenle seçtikten sonra davet eder ; yeteneklerini bularak ön plana çıkarır. Fenomen Medya  2003 Yılından Bugüne  aktif olarak ekranlara çok sayıda yeni yüzler  kazandırmıştır. 

Firmamız Hakkında