KURUMSAL

Prodüksiyon

HEMEN BASVUR

Prodüksiyon şirketi, video yapım şirketi demektir. Video ihtiyacı duyulan konularda prodüksiyon hizmetleri vererek video projeleri gerçekleştiren şirketlere prodüksiyon şirketi denir. İngilizcesi “production company”dir ve yapım şirketi anlamına gelir. Fenomen Medya, efektif bir prodüksiyon şirketi olarak hızlı çözümler sunar ve çözüm ortağı olduğu markalara değer katan video prodüksiyon hizmetleri gerçekleştirir.

Prodüksiyon Şirketi Fenomen Medya

Prodüksiyon şirketi Fenomen Medya, iş ve eğlence dünyasının ihtiyaç duyduğu tüm video prodüksiyon hizmetlerini en efektif şekilde karşılamaktadır. Üst düzey video prodüksiyon stüdyolarında sunduğu tam hizmetlerle, prodüksiyon şirketleri arasında güçlü bir yer edinen , video ihtiyacı duyulan her konuda hızlı, kaliteli ve işlevsel projelere hayat vermektedir. Sektörlerinin önde gelen birçok kurum ve kuruluşu için efektif video çözümleri sunan prodüksiyon şirketi Fenomen Medya, hayata geçirdiği projelerde, alanlarında uzman ve tam profesyonel kişilerden oluşan kadrosuyla, öncelikle hedef kitle analizi, sektör analizi ve rakip analizi gibi analizler gerçekleştirmektedir. Bu analizler neticesinde elde edilen verilere dayanarak fikirsel üretim aşamasına geçmektedir. Üretilen fikirler içerisinden, hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim oluşturacak olanını hayata geçirmek için gereken prodüksiyon çalışmalarına başlanır. Projede gerçek görüntüler yer alacaksa video ekibi, son teknolojik ekipmanlarla yerinde çekimler gerçekleştirir. Motion graphics ve animasyon çalışması yapılacak projelerde öncelikle, kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerler gerekli görsel tasarımlara hayat vererek projenin görsel stoğunu oluşturur. Ardından video tasarımcılar tarafından bu görsel stoktaki tasarımlar, hareketlendirilerek videoya dönüştürülür. Kurgu/montaj, ses&müzik çalışmalarının ardından proje tamamlanır ve müşteri tarafına istenilen formatta / formatlarda teslim edilir.

Prodüksiyon Şirketi Fenomen Medya Ne Yapar?

Prodüksiyon şirketi Fenomen Medya; iş ve eğlence dünyasının tüm video prodüksiyon ihtiyaçlarına yönelik efektif çözümler sunar. Tanıtım filminden video sunuma, etkinlik videosundan reklam filmine, viral videodan müzik klibine kadar çok geniş bir alanda tam hizmet sunmaktadır. Fenomen Medya, birçok değerli marka için video prodüksiyon projelerine hayat vermiş ve markaların iletişim stratejilerinde başarıya ulaşmalarını sağlayarak hem çözüm ortağı olduğu markalara hem markaların sektörlerine hem de iletişim dünyasına değer katan video prodüksiyon çalışmaları gerçekleştiren bir prodüksiyon şirketidir. Fenomen Medya; çağın en etkili iletişim aracı olan video içerikler konusunda yaratıcı ve kaliteli çözümlere hayat vererek müşterileri için vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmaktadır.

Prodüksiyon